Optimal-Energy

Optimal-Energy

Chcete ušetřit za energie? Přidejte se k nám a využijte služeb Optimal-Energy.
Od 1.1.2007 došlo k deregulaci energetického trhu a my jako spotřebitelé si můžete vybrat levnějšího dodavatele.

Není to však tak jednoduché, jak byste si mysleli. I po deseti letech dochází často k absurdním situacím, kdy stávající dodavatel nechce sdělit datum, kdo ho můžete bez sankce opustit a přejít k levnějšímu. Dokonce dochází i k porušování zákona, kdy si dodavatel vykládá zákon po svém.

V praxi to má vážný následek. Řešíte-li změnu dodavatele vlastními silami a neznáme „finesy“, které vůči vám použijí, většinou vás takový pokus velmi rychle odradí a jste rádi, že jste z tohoto pokusu vyšli bez větší ztráty sebevědomí.

Proč?

Protože vám přijde oznámení, že z toho a z toho důvodu je vaše žádost o ukončení odběru neplatná a pokud na něm budete trvat, tak dostanete několikatisícovou sankci za porušení smluvních podmínek.
Většina lidí to z důvodu klidného spánku odvolá a raději se smíří i s vyšší cenou cenou za plyn nebo elektřinu – jen aby měli pokoj.

Nechci strašit s dalšími výmysly, které na nás energetické firmy chystají. Jde totiž o peníze a to dost velké. Takže se nedivme.

Jaké je řešení?

Je jich více. Vzít vše do vlastních rukou, nastudovat zákony a mít pevné nervy, nějaký čas si dopisovat a vydržet různé ataky.

Lepší řešení – spojte se s námi, resp. využijte služeb poradenské firmy Optimal-Energy, v níž již několik let pracuji.
Máme vychytané všechny možné případy a naše analytické oddělení není jen na papíře, ale tvrdě pracuje. Struktura produktových specialistů, to jsou naši VIP pracovníci, řeší opravdové špeky.

Slyšeli jste také o neveřejných cenících? U několika dodavatelů máme exkluzivní podmínky a dokonce u našeho nejlepšího partnera Dobrá Energie neuzavřete smlouvu bez nás.
Není vše jen o ceně. Někteří zákazníci zvolí často akční produkt, ale již neřeší, co se stane po jeho ukončení. Většinou pak „spadnou“ do základního ceníku a předchozí úspora vezme za své. Také využíváme akčních ceníků, ale zavčas zákazníka oslovíme a řešíme, co dál.

Nyní víte, jaké nástrahy vás mohou potkat a jaké možnosti máte.
Budu rád, pokud mě oslovíte a společně můžeme zapracovat na tom, jak ušetřit bez rizika několik tisíc korun, které vám mohou zůstat na jiné účely.

Share This