Výběr kvalitního a spolehlivého dodavatele energií není jen tak. Důležitou roli hraje několik faktorů.
  • chování vůči zákazníkům nyní i během minulého období.
  • trend přírůstku nebo úbytku odběrných míst
  • úroveň současných a historických cen ve srovnání s hlavními hráči na energetické trhu
  • následný servis a péče o zákazníka, např. v podobě kalkulací a informací o tom, co se na trhu děje. Jak se chovat a jak se bránit nekalým praktikám.

Pojďte k Dobré Energii

Možná, že jste o ní neslyšeli. To proto, že využívá jiné marketingové kanály než většina standardních firem v tomto oboru. Sází na osobní kontakt a dlouhodobou spolupráci se zákazníkem. Aby si ho udržela, musí spotřebitelům nabídnout férovou cenu a následný servis. Ten zajišťuje mj. i prostřednictvím poradců Optimal-Energy. Jestliže stále nevěříte, podívejte se na web Energetického regulačního úřadu (ERÚ) a uvidíte, že Dobrá Energie se nachází ve vedoucí skupině dodavatelů.

 

Velká výhoda – jeden ceník pro všechny

  • Jeden ceník, jak pro nové tak i stávající odběratele. Vyhnete se tak různým přechodům z akčních do základních ceníků. Samozřejmě za horší ceny. Akční ceníky se využívají hlavně pro nábor nových klientů, aby v zápětí po skončení akce přešly na tarify, na kterých si dodavatelé vychutnají pěkné marže. Když se cena sníží, tak všem a ne jen někomu a naopak. To se mi zdá fér.
  • Jako jeden z mála dodavatelů přikročila Dobrá Energie ke zlevnění plynu. Jak všichni víme, došlo v roce 2019 k citelnému zdražení elektřiny u všech dodavatelů. Zlevnění plynu u Dobré Energie tak vykompenzovalo vyšší náklady na elektřinu, pokud zde zákazník odebíral obě komodity. Při větší spotřebě plynu částka na inkasu dokonce poklesla. Dobrá Energie byla první dodavatel, který od začátku roku 2020 zlevnil zemní plyn. Cena plynu klesla z 795 Kč na 744 Kč za 1 MWh bez DPH v pásmu „Topím“.
  • Krásná cena elektřiny ve srovnání s hlavními tvůrci trhu jako je E.ON, ČEZ Prodej, innogy.V tabulce si porovnejte ceny v nejobvyklejší jednotarifní sazbě D02d v cenách bez DPH (pro neplátce DPH, tj. pro spotřebitele v sektoru domácnosti je třeba k této ceně přičíst DPH 21%, tzn. vynásobit číslem 1,21).

Srovnání cen elektřiny :

  • velice solidní cena plynu. Při odběru obou komodit získáte navíc slevu na měsíční paušál plynu ve výši 50%, tj. 49,50 Kč/měs.

Srovnání cen plynu :

 

  • Jeden z nejnižších měsíčních platů. Vyjadřuje v jednoduchosti režijní náklady, které nesouvisí se spotřebou. Kdybyste nespotřebovali během měsíce ani 1 kWh elektřiny, vždy zaplatíte tuto částku. Ve srovnání s E.ONem uspoříte ročně jen na měsíčním platu 232 Kč, oproti ČEZu dokonce 450 Kč.
  • Dobrá Energie je nízkonákladová firma, která nevytváří zbytečné organizační struktury, šetří náklady na provoz a tak je schopna dosáhnout výborných konkurenčních cen. Není to však žádný prcek, mezi 70 dodavateli je počtem odběrných míst v první dvacítce.

Jestli vás moje nabídka – Dobrá Energie – jako váš budoucí dodavatel zaujala, a chcete vytvořit kalkulaci možné úspory, zašlete mi nezávaznou poptávku. Stačí kliknout na odkaz níže, který vás navede na formulář s dvěma políčky, jménem a emailovou adresou.

Spočítám vám úsporu

Na vámi zadanou emailovou adresu zašlu zprávu s pokyny, jaké dokumenty je třeba zaslat pro analýzu úspor.

Share This