Víte, že po prudkém růstu nastala dočasně korekce ceny plynu a od začátku roku zlevnil o 25%?
Co to pro vás znamená? Využijte příležitosti a zúčastněte se hromadného nacenění. Ceny se nemusí dlouho udržet.

Skoro každý rok dochází během února až března k sezónnímu poklesu ceny plynu. Protože o tom víme, provádíme v tomto období v rámci Optimal-Energy přímé naceňování u dodavatelů plynu a DOSAHUJEME VELMI DOBRÝCH INDIVIDUÁLNÍCH CEN.

Tím, že soustředíme větší počet zájemců, můžeme požádat o nižší cenu. Oslovujeme jak malé a střední firmy, tak i domácnosti bydlící v rodinných domcích.

Smlouva u současného dodavatele na dobu určitou není překážka

Možná si říkáte: „Mám smlouvu na dobu určitou, která skončí až za několik měsíců, takže se stejně nemůžu zúčastnit.“ Odpověď: „Nevadí, připojíme vás až po vypršení smlouvy, abyste nemuseli platit pokutu za porušení obchodních podmínek“.
Dostanete cenu, kterou vám sjednáme nyní při nacenění, i když budete připojeni později. Nový dodavatel si ji umí zarezervovat do doby než ukončíte odběr u původního a pak po celou dobu odběru.

V příštích dvaceti letech bude plyn stejně důležitý jako ropa nebo uhlí.

 

Individuální cenu sjednáváme na období jednoho až dvou let

Individuální cenu sjednáváme na období jednoho až dvou let s koncem obvykle k 31.12. Oslovujeme velké dodavatele jako Pražskou plynárenskou, EPET, Lama Energy atd. Smlouva se uzavírá přímo mezi vámi a dodavatelem. Tito dodavatelé nám pravidelně posílají tzv. BASE ceny, které se odvozují od burzy. Po dohodě s vámi stanovíme maximální cenu, kterou jste ochotni akceptovat.
Během února jsme již provedli dvě série naceňování a budeme pokračovat dál, dokud ceny budou příznivé.

Nečekejte na konec topné sezóny

Chtěl bych upozornit na jeden častý omyl klientů. Myslí si, že když počkají na konec topné sezóny, ceny budou ještě nižší. Bohužel tak tomu není. Když se podíváte zpět do historie, zjistíte, že nejlepší období je právě teď. Tato situace ale netrvá dlouho a po korekci ceny naberou stoupající trend.

Jestli vás moje nabídka oslovila, napište nebo zavolejte. Vysvětlím vám další podrobnosti o dosažitelných cenách, stanovíme délku odběru apod.
Nejedná se o žádné aukce, kde podepisujete smlouvu s aukční společností, u které se pak stanete nedobrovolným vazalem.
Ve svém portfoliu mám zhruba 200 zákazníků, o které se v rámci Optimal-Energy starám a pravidelně je servisuji.?

Obracejí se na mě často lidé, kteří podlehli nájezdům „šmejdů“?. Snažím se jim poradit, jak se dostat z nevýhodných smluv. Ve svém portfoliu již mám klienty „vycvičené“, takže s nimi nemají žádné problémy.

Share This